لینک کوتاه مقاله
تگ‌ها
  • آموزشگاه نقاشی جهانشهر کرج
  • کلاس نقاشی جهانشهر
  • کلاس نقاشی کودکان جهانشهر کرج
  • بهترین آموزشگاه نقاشی کرج
  • آموزشگاه نقاشی کودکان کرج
به اشتراک گذاری

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج با آموزش تخصصی انواع سبکهای نقاشی از پایه تا پیشرفته درپرسابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج، با فضایی مناسب و اساتید مجرب و دانشگاهی، برگزار کننده کلاسهای نقاشی، طراحی، رنگ شناسی با تکنیک های متنوع در تمامی سطوح میباشد.

تاریخ انتشار آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج تاریخ انتشار: 1402/02/31

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

آموزشگاه نقاشی جهانشهر کرج تخصصی ترین مرکز آموزش پرتره و منظره با تکنیک های سیاه قلم، رنگ روغن، گچ پاستل و مداد رنگی ، آبرنگ، به سبک هایپر رئال ،فتو رئال ،مدرن و سایر سبکهای هنری را به بهترین متدهای حال حاضر جهان زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی ،مدرس سابق دانشگاههای هنر ایران،با داشتن 40 سال سابقه درخشان هنری، درآموزشگاه نقاشی جهانشهر کرج برگزار می نماید.
آموزشگاه نقاشی جهانشهر کرج

آموزش نقاشی در جهانشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج با بهره گیری از کادر قوی در آموزش و اساتید پر سابقه با تحصیلات دانشگاهی برگزار کننده بهترین کلاس های نقاشی در کرج و دوره های تئوری و عملی نقاشی برای تمامی سنین است.آموزش طراحی و نقاشی با شیوه ‌ای کاملا ساده به هنرجویان با تجهیزات کامل و مدرن آموزشی سبب ایجاد اشتیاق در شروع نقاشی برای هنرجویان و جذب آنها برای ادامه نقاشی کردن به عنوان یک فعالیت لذت بخش و سرگرم کننده خواهد بود.برگزاری دوره های تخصصی نقاشی کودکان در جهانشهر نیز از جمله بهترین فعالیتهای آموزشی میباشد که بیش از 30 سال است آموزشگاه نقاشی سیمرغ به آن مشغول میباشد .
آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی در جهانشهر کرج، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد کودکان شما می توانند از سن 4 سالگی به بعد از دوره های آموزش نقاشی جهانشهر کرج بهره مند گردند قبل از شروع کلاس از آنها تست نقاشی جهت تعین سطح و مشخص نمودن کلاس گرفته میشود افراد بزرگسال هم بدون هیچ محدودیت سنی می توانند در کلاسهای نقاشی جهانشهر کرج شرکت کنند و نسبت به شکوفایی استعدادهای درونی خویش اقدام کنند. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد.
آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

آموزش نقاشی در جهانشهر کرج

ارائه دوره های آموزشی متنوع و کارگاهای عملی و نظری از ویژگیهای یک آموزشگاه خوب می باشد که در دوره های آموزش نقاشی در جهانشهر کرج تمامی تکنیکهای نقاشی بصورت کارگاهی و نظری بنا بر درخواست هنرجو ارائه می گردد. در آموزشگاه نقاشی جهانشهر کرج روز و ساعات و کلاسهای متعددی جهت کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده و عدم ادغام کودکان با بزرگسالان باعث بالا رفتن سطح کیفی آموزش در هر مقطع سنی می گردد. به هنرجویانی که دوره های تکمیلی خود را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک پایان دوره بنا بر درخواست هنرجو ارائه میگردد. کادر آموزشی از مهمترین اصول آموزش نقاشی به حساب می آید ،اساتید با سابقه ودارای تحصیلات آکادمیک تاثیر بسزایی در امر آموزش دارند که آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی با بیش از 30 سال سابقه تدریس در بخش خصوصی و دانشگاهی اداره می گردد. ظرفیت پایین کلاسها و ثابت ومحدود بودن تعداد هنرجویان در هر کلاس باعث، بالا رفتن راندمان آموزش میگردد. چرا که با هر هنرجو بر اساس توانایی و درک مطالب وی آموزش صورت می پذیرد و بحث رقابت در یاد گیری و مقایسه خود با دیگر هنرجویان منتفی میگردد.
آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

کلاس نقاشی در جهانشهر کرج

هنرجویانی که در امر یادگیری ساعی هستند و در کار خود پیشرفت میکنند و اقدام به خلق آثار اورجینال و قابل پذیرش نمایند، می توانند در نمایشگاه های داخلی و خارجی سالیانه که از سوی آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج برگزار میگردد شرکت وآثار خود را جهت فروش ارائه نمایند. آموزشگاه نقاشی سیمرغ تا کنون بیش 20 نمایشگاه داخلی و خارجی در گالریهای تهران و کرج و همچنین در کشورهای قطر، امارات(دوبی) و آلمان از آثار هنرجویان برگزارنموده است... به هنرجویان در پایان نمایشگاه گواهی رسمی و بین المللی اعطاء خواهد گردید.
آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دوره های آموزش نقاشی در جهانشهر کرج، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما ، با کارشناسان آموزشگاه نقاشی سیمرغ تماس حاصل نمایید. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد. آموزشگاه نقاشی سیمرغ محیطی امن و آرام را برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی در جهانشهر کرج زیر نظر بهترین اساتید نقاشی برای شما فراهم نموده تا به شما احساس آرامش را القا کند. این شعار نیست ،آموزشگاه نقاشی سیمرغ پر سابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج و نزدیکترین آموزشگاه به شما هستیم .
آموزشگاه نقاشی در جهانشهر کرج