لینک کوتاه مقاله
تگ‌ها
  • آموزش نقاشی گوهردشت کرج
  • آموزشگاه نقاشی کرج
  • آموزشگاه نقاشی درگوهردشت کرج
  • بهترین آموزشگاه نقاشی در گوهردشت
  • کلاس نقاشی در گوهر دشت.
به اشتراک گذاری

آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج

آموزشگاه نقاشی سیمرغ ،بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج با آموزش تخصصی انواع سبک های نقاشی از پایه تا پیشرفته در پرسابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی گوهردشت کرج، با فضایی مناسب و اساتید مجرب و دانشگاهی برگزار کننده کارگاه های آموزش تخصصی طراحی ،نقاشی و رنگ شناسی با تکنیک های متنوع در تمامی سطوح میباشد.

تاریخ انتشار آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج تاریخ انتشار: 1402/03/01
نویسنده مقاله تهیه و تنظیم: جمشید حقیقت انصاری
آموزشگاه نقاشی گوهردشت کرج تخصصی ترین مرکز آموزش پرتره و منظره با تکنیک های سیاه قلم، رنگ روغن، گچ پاستل و مداد رنگی ، آبرنگ، به سبک هایپر رئال ،فتو رئال ،مدرن و سایر سبکهای هنری را به بهترین متدهای حال حاضر جهان زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی ،مدرس سابق دانشگاههای هنر ایران،با داشتن 40 سال سابقه درخشان هنری، در گوهردشت کرج برگزار می نماید. برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی در گوهردشت کرج، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد کودکان شما می توانند از سن 4 سالگی به بعد از دوره های آموزش نقاشی بهره مند گردند قبل از شروع کلاس از آنها تست نقاشی جهت تعین سطح ومشخص نمودن کلاس گرفته میشود افراد بزرگسال هم بدون هیچ محدودیت سنی می توانند به راحتی در این دوره ها شرکت کنند و نسبت به شکوفایی استعدادهای درونی خویش اقدام کنند. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج
کادر آموزشی از مهمترین اصول آموزش نقاشی به حساب می آید ،اساتید با سابقه ودارای تحصیلات آکادمیک تاثیر بسزایی در امر آموزش دارند که آموزشگاه نقاشی گوهردشت درکرج زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی با بیش از 30 سال سابقه تدریس در بخش خصوصی و دانشگاهی اداره می گردد. ظرفیت پایین کلاسها و ثابت ومحدود بودن تعداد هنرجویان در هر کلاس باعث، بالا رفتن راندمان آموزش میگردد. چرا که با هر هنرجو بر اساس توانایی و درک مطالب وی آموزش صورت می پذیرد و بحث رقابت در یاد گیری و مقایسه خود با دیگر هنرجویان منتفی میگردد.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج
ارائه دوره های آموزشی متنوع و کارگاهای عملی و نظری از ویژگیهای یک آموزشگاه خوب می باشد که در دوره های آموزش نقاشی درگوهردشت کرج تمامی تکنیکهای نقاشی بصورت کارگاهی و نظری بنا بر درخواست هنرجو ارائه می گردد. در آموزشگاه نقاشی گوهردشت کرج روز و ساعات و کلاسهای متعددی جهت کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده و عدم ادغام کودکان با بزرگسالان باعث بالا رفتن سطح کیفی آموزش در هر مقطع سنی می گردد. در آموزشگاه نقاشی درگوهردشت کرج به هنرجویانی که دوره های تکمیلی خود را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک پایان دوره بنا بر درخواست هنرجو ارائه میگردد.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج
هنرجویانی که در امر یادگیری ساعی هستند و در کار خود پیشرفت میکنند و اقدام به خلق آثار اورجینال و قابل پذیرش نمایند، می توانند در نمایشگاه های داخلی و خارجی سالیانه که از سوی آموزشگاه نقاشی گوهردشت کرج برگزار میگردد شرکت وآثار خود را جهت فروش ارائه نمایند. آموزشگاه نقاشی سیمرغ تا کنون بیش 20 نمایشگاه داخلی و خارجی در گالریهای تهران و کرج و همچنین در کشورهای قطر، امارات(دوبی) و آلمان از آثار هنرجویان برگزارنموده است... به هنرجویان در پایان نمایشگاه گواهی رسمی و بین المللی اعطاء خواهد گردید.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج
برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دوره های آموزش نقاشی در گوهردشت کرج می توانید با کارشناسان آموزشگاه نقاشی سیمرغ تماس حاصل نمایید. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد. آموزشگاه سیمرغ محیطی امن و آرام را برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی در گوهردشت کرج برای شما فراهم نموده تا به شما احساس آرامش را القا کند. این شعار نیست ما پر سابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی درکرج و نزدیکترین آموزشگاه به شما هستیم.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج