لینک کوتاه مقاله
تگ‌ها
  • آموزش نقاشی در مهرشهر کرج
  • آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج
  • بهترین آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج
  • کلاس نقاشی در مهرشهر کرج
  • آموزش نقاشی کودکان در مهرشهر کرج.
به اشتراک گذاری

آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج با آموزش تخصصی انواع سبکهای نقاشی از پایه تا پیشرفته درپرسابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج، با فضایی مناسب و اساتید مجرب و دانشگاهی، برگزار کننده کلاسهای نقاشی، طراحی، رنگ شناسی با تکنیک های متنوع در تمامی سطوح میباشد.

تاریخ انتشار آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج تاریخ انتشار: 1402/03/05

آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج

آموزشگاه نقاشی مهرشهر کرج ،تخصصی ترین مرکز آموزش پرتره و منظره با تکنیک های سیاه قلم، رنگ روغن، گچ پاستل و مداد رنگی ، آبرنگ، به سبک هایپر رئال ،فتو رئال ،مدرن و سایر سبکهای هنری را به بهترین متدهای حال حاضر جهان زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی ،مدرس سابق دانشگاههای هنر ایران،با داشتن 40 سال سابقه درخشان هنری، در آموزشگاه نقاشی مهرشهرکرج برگزار می نماید. برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی در مهرشهر کرج، محدودیت سنی خاصی وجود ندارد کودکان شما می توانند از سن 4 سالگی به بعد از دوره های آموزش نقاشی بهره مند گردند قبل از شروع کلاس از آنها تست نقاشی جهت تعین سطح ومشخص نمودن کلاس گرفته میشود افراد بزرگسال هم بدون هیچ محدودیت سنی می توانند به راحتی در این دوره ها شرکت کنند و نسبت به شکوفایی استعدادهای درونی خویش اقدام کنند. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد.
کلاس نقاشی در مهرشهر کرج

آموزش نقاشی در مهرشهر کرج

کادر آموزشی از مهمترین اصول آموزش نقاشی به حساب می آید ،اساتید با سابقه ودارای تحصیلات آکادمیک تاثیر بسزایی در امر آموزش دارند که آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج زیر نظر استاد جمشید حقیقت انصاری ،کارشناس ارشد نقاشی با بیش از 30 سال سابقه تدریس در بخش خصوصی و دانشگاهی اداره می گردد. ظرفیت پایین کلاسها و ثابت ومحدود بودن تعداد هنرجویان در هر کلاس باعث، بالا رفتن راندمان آموزش میگردد. چرا که با هر هنرجو بر اساس توانایی و درک مطالب وی آموزش صورت می پذیرد و بحث رقابت در یاد گیری و مقایسه خود با دیگر هنرجویان منتفی میگردد.
آموزش نقاشی در مهرشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج

ارائه دوره های آموزشی متنوع و کارگاهای عملی و نظری از ویژگیهای یک آموزشگاه خوب می باشد که در دوره های آموزش نقاشی در مهرشهر کرج تمامی تکنیکهای نقاشی بصورت کارگاهی و نظری بنا بر درخواست هنرجو ارائه می گردد. در آموزشگاه نقاشی مهرشهر کرج روز و ساعات و کلاسهای متعددی جهت کودکان و بزرگسالان در نظر گرفته شده و عدم ادغام کودکان با بزرگسالان باعث بالا رفتن سطح کیفی آموزش در هر مقطع سنی می گردد. به هنرجویانی که دوره های تکمیلی خود را با موفقیت به اتمام برسانند مدرک پایان دوره بنا بر درخواست هنرجو ارائه میگردد.
کلاس نقاشی در مهرشهر کرج

آموزش نقاشی در مهرشهر کرج

هنرجویانی که در امر یادگیری ساعی هستند و در کار خود پیشرفت میکنند و اقدام به خلق آثار اورجینال و قابل پذیرش نمایند، می توانند در نمایشگاه های داخلی و خارجی سالیانه که از سوی آموزشگاه نقاشی مهرشهر کرج برگزار میگردد شرکت وآثار خود را جهت فروش ارائه نمایند. آموزشگاه نقاشی سیمرغ تا کنون بیش 20 نمایشگاه داخلی و خارجی در گالریهای تهران و کرج و همچنین در کشورهای قطر، امارات(دوبی) و آلمان از آثار هنرجویان برگزارنموده است... به هنرجویان در پایان نمایشگاه گواهی رسمی و بین المللی اعطاء خواهد گردید.
آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج

آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج

برای دریافت اطلاعات بیشتر درمورد دوره های آموزش نقاشی در مهرشهر کرج، می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در بخش تماس با ما ، با کارشناسان آموزشگاه نقاشی سیمرغ تماس حاصل نمایید. ما به شما نقاشی را به صورت حرفه ای آموزش می دهیم تا شما بتوانید به خوبی استعداد خود را شکوفا کنید و از آنچه خلق می کنید لذت ببرید. ما در کنارتان هستیم و شما را در این امر یاری خواهیم کرد. آموزشگاه نقاشی سیمرغ محیطی امن و آرام را برای شرکت در دوره های آموزش نقاشی درکرج زیر نظر بهترین اساتید نقاشی برای شما فراهم نموده تا به شما احساس آرامش را القا کند. این شعار نیست آموزشگاه نقاشی سیمرغ پر سابقه ترین و بهترین آموزشگاه نقاشی در کرج و نزدیکترین آموزشگاه به شما هستیم .
بهترین آموزشگاه نقاشی در مهرشهر کرج