آموزش پتینه در کرج

پتینه در لغت به معنای زنگار و کهنگی است و در اصطلاح به سبکی از رنگ امیزی گفته میشود که به کار حالت رنگ و رو رفتگی و کهنگی بدهد.پتینه یک هنر و پتینه کاری یک حرفه سرچشمه گرفته از این هنر است؛ آموزش پتینه کاری مدرن و حرفه ای از رشته های هنری و پر طرفدار به شمار می‌آید.

قیمت تعداد جلسات دوره تعداد جلسات در هفته مدت زمان هر جلسه
1,050,000 تومان 8 1 2.00 ساعت
آموزش پتینه در کرج

زمان بندی کلاس‌های پتینه در کرج:

ظرفیت زمان روز
دارد 20:00 - 18:00 چهارشنبه

تذکر: کلاس‌ها طبق جدول زمان بندی بالا، همیشه دایر میباشد و زمان خاصی برای شروع دوره وجود ندارد. چون با تک تک افراد به صورت انفرادی کار میشود، در صورتی که زمان مورد نظر شما، ظرفیت آن پر نباشد، میتوانید درآن زمان ثبت نام کنید.


درباره‌ی دوره آموزش پتینه در کرج:

آموزشگاه پتینه در کرج

هنر پتینه اصالتی ایتالیایی داشته و استفاده از تکنیک کهنگی در رنگ، طرح یک بنا و یا تغییر ظاهر ظروف بر اساس رنگ و طرح قدیمی و سنتی را هنر پتینه و حرفه پتینه کاری مینامند. اگر تمایل دارید یک حس نوستالژی در طراحی منزل خود ایجاد کرده و با استفاده از تجهیزات جدید یک قاب قدیمی و تصویری کهنه از لوازم و ساختار منزل خود به نمایش بگذارید، بهترین پیشنهاد اعمال پتینه و پتینه کاری در دکوراسیون داخلی و طراحی بنای منزل شماست.
کلاس پتینه در کرج

آموزش پتینه در کرج

در این هنر نقش رنگ‌های پوشاننده؛ روشن کننده؛ و مات کننده در کهنه کاری و فرسوده نشان دادن لوازم در پتینه کاری بسیار پر رنگ است. در نهایت می‌توان گفت پتینه کاری هنری پر طرفدار است، که با رنگ‌های دکوراتیو و ابزارهای مختلف روی سطوح مختلف، بافتهای خاصی را بو جود می آورد و امکان ایجاد نمایی کهنه و فرسوده و بعبارتی اکسید شده در لوازم با جنس های مختلف را فراهم می‌آورد، و از بازار کار بسیار خوبی بر خوردار است.
آموزشگاه پتینه در کرج

کلاس پتینه در کرج

آموزشگاه نقاشی سیمرغ برگزار کننده بهترین کلاسهای نقاشی در کرج مفتخر است که با تجربه اندوزی 30 ساله خود زیر نظر استاد جمشید انصاری با سابقه تدریس در دانشگاههای هنر ایران، بهترین کلاس آموزش پتینه ،در کرج را برگزار می نماید.
آموزشگاه پتینه در کرج