آموزش نقاشی خط یا کالیگرافی

نقاشی خط در واقع تلفیقی از هنر نقاشی و خطاطی است که در دوران معاصر از علاقه مندان زیادی برخوردار می باشد .نقاشی خط، ترکیبی هنرمندانه از نقاشی، فرم و خوشنویسی است و آرایشی هنرمندانه از حروف و کلمات در قالب یک طرح نقاشی است که در ذهن هنرمند ایجاد می شود.

قیمت تعداد جلسات دوره تعداد جلسات در هفته مدت زمان هر جلسه
800,000 تومان 8 1 2.00 ساعت
آموزش نقاشی خط یا کالیگرافی

زمان بندی کلاس‌های نقاشی خط یا کالیگرافی:

ظرفیت زمان روز
دارد 20:00 - 18:00 چهارشنبه

تذکر: کلاس‌ها طبق جدول زمان بندی بالا، همیشه دایر میباشد و زمان خاصی برای شروع دوره وجود ندارد. چون با تک تک افراد به صورت انفرادی کار میشود، در صورتی که زمان مورد نظر شما، ظرفیت آن پر نباشد، میتوانید درآن زمان ثبت نام کنید.


درباره‌ی دوره آموزش نقاشی خط یا کالیگرافی:

با کمک نقاشی خط، هنرمند با ذوق و مهارت خود، تکنیک های خطاطی و نقاشی را به کار می گیرد و تابلوی نقاشی خود را با استفاده از حروف خلق می کند. افرادی که به کارهای هنری مانند نقاشی، خطاطی علاقه دارند،با وارد شدن به هنر نقاشیخط، می توانند با کمک این هنر اصیل ایرانی، آثار بسیار زیبا و چشم نواز خلق کنند...
آموزش نقاشی خط
در زمینه نقاشی‌خط، امروزه طیفی از خوش‌نویس‌ها، گرافیست‌ها و نقاش‌ها به این رشته ورود پیدا کرده‌اند. در حقیقت، نقاشی‌خط گرایش در نقاشی معاصر است که در آن هنرمند از فرم، حروف و نوشتار در ایجاد تصویری غالبا انتزاعی بهره می‌گیرد. بنابراین از پیش نیاز های اصلی برای شروع به کار در این رشته دانستن اصول اولیه خوشنویسی و نقاشی است.
آموزش نقاشی خط