آموزش پاستل در کرج

نقاشی با پاستل ازجمله محبوب ترین نقاشی ها محسوب می گردد که افراد در سنین مختلف به آن علاقه مند می باشند. پاستل ها دارای تنوع رنگی بالایی هستند و انواع مختلفی دارند. نقاشی پرتره با پاستل گچی بسیار زیباتر از سیاه قلم است و ما در این دوره توانایی نقاشی منظره و پرتره با پاستل را به شما می آموزیم.

قیمت تعداد جلسات دوره تعداد جلسات در هفته مدت زمان هر جلسه
1,050,000 تومان 8 1 3.00 ساعت
آموزش پاستل در کرج

زمان بندی کلاس‌های پاستل در کرج:

ظرفیت زمان روز
دارد 20:00 - 17:00 شنبه
دارد 20:00 - 17:00 یکشنبه
دارد 13:00 - 10:00 سه شنبه
دارد 20:00 - 17:00 پنج شنبه

تذکر: کلاس‌ها طبق جدول زمان بندی بالا، همیشه دایر میباشد و زمان خاصی برای شروع دوره وجود ندارد. چون با تک تک افراد به صورت انفرادی کار میشود، در صورتی که زمان مورد نظر شما، ظرفیت آن پر نباشد، میتوانید درآن زمان ثبت نام کنید.


درباره‌ی دوره آموزش پاستل در کرج:

کلاس نقاشی پاستل در کرج

پاستل از رنگدانه های پودری به هم چسبیده ای درست شده است که به خاطر مات و نرم بودنش اغلب برای طراحی چهره استفاده می شود. پاستل یکی از ابزارهای پرکاربرد در هنر نقاشی است. قدمت استفاده از رنگدانه پودری به ماقبل تاریخ بر می گردد، اما پاستل هایی که ما در حال حاضر می بینیم از اواخر قرن ۱۷ ساخته شده است. پاستل ها در اواخر دهه ۱۸۰۰ بسیار محبوب شدند درست در زمانی که مانه، دگا، رنوار و لوترک از آنها استفاده می کردند.
آموزش نقاشی پاستل در کرج

آموزشگاه نقاشی پاستل در کرج

پاستل‌ها در چهار نوع وجود دارند: سخت، نرم، مدادی و روغنی.
پاستل‌های نرم، چسب کمتر و رنگدانهٔ بیشتری دارند. آن‌ها معمولاً شکل استوانه ای دارند. این نوع شکل سنتی پاستل است و بیشتر از انواع دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. آن‌ها شامل مقدار زیادی رنگدانه هستند که با حداقل چسب ممکن در کنار هم قرار گرفته‌اند. شکنندگی و بافت نرم آن‌ها باعث می‌شود که به خوبی ترکیب شوند. پاستل‌های نرم در طیف وسیع تری از رنگ نسبت به دیگر پاستل‌ها موجود است.
پاستل‌های سخت معمولاً مستطیلی و دارای چسب بیشتری هستند. این پاستل‌ها از همان مواد تشکیل دهندهٔ نوع نرم ساخته می‌شوند با این تفاوت که دارای چسب بیشتر و رنگ دانهٔ کمتری هستند. می‌توان از نوع سخت آن برای طراحی یک نقاشی به‌طور کامل نیز استفاده کرد ،پاستل نرم به راحتی روی کاغذ اثر رنگ می‌گذارد و به آسانی مخلوط می‌شود در حالی که پاستل‌های سخت برای کشیدن جزئیات دقیق مناسب هستند.
پاستل‌های مدادی که به شکل مداد است و برای طراحی جزئیات ریز و دقیق مناسب است.
 آموزشگاه نقاشی پاستل در کرج

آموزش نقاشی پاستل در کرج

در آموزشگاه نقاشی سیمرغ شما دوره پاستل را بصورت کامل که شامل طبیعت بیجان، منظره، و پرتره می باشد فرا می گیرید. نقاشی با پاستل در مقایسه با سایر شاخه های نقاشی مانند رنگ روغن، سیاه قلم، طراحی چهره و غیره، کمتر شناخته شده و نیاز به معرفی بیشتری دارد. یکی از مزایای آموزش نقاشی با پاستل، باز بودن دست هنرمند در کار کردن با پاستل و برانگیخته شدن ذوق افراد برای فعالیت در این رشته هنری است. باید به این نکته اشاره کنم که پرتره با پاستل قابل مقایسه با سیاه قلم نیست و به عنوان یک تکنیک نقاشی در تمامی جهان شناخته شده و معتبر است. با فرا گیری این رشته هنری میتوانید از بازار کار سفارشات خوبی برخوردار شوید.
نمونه کار پاستل

نمونه هایی از آثار نقاشی پاستل:

نقاشی پاستل اثر استاد جمشید حقیقت انصاری:
آموزش پاستل در کرج

کلاس نقاشی پاستل در کرج

نقاشی پاستل اثر هنرجو نیلوفر پناهی:
کلاس نقاشی پاستل در کرج

کلاس نقاشی پاستل در کرج

نقاشی پاستل اثر هنرجو منصوره شاه محمدی:
 کلاس نقاشی پاستل در کرج

بهترین آموزشگاه نقاشی پاستل در کرج

آموزشگاه نقاشی سیمرغ برگزار کننده بهترین کلاسهای نقاشی در کرج مفتخر است که با تجربه اندوزی 30 ساله خود زیر نظر استاد جمشید انصاری با سابقه تدریس در دانشگاههای هنر ایران، بهترین کلاس نقاشی با پاستل در کرج را برگزار می نماید.
بهترین آموزشگاه نقاشی پاستل در کرج