آموزش نقاشی آکریلیک در کرج

آکریلیک یکی از محبوب ترین مدیوم های نقاشی است که بسیاری از هنرجویان برای شروع , نقاشی خود را با آن آغاز می نمایند.بدلیل ، حلالیت در آب، خشک شدن سریع، تطبیق‌ پذیری و غلظت، از مدیوم های بسیار مناسب است که می تواند در همه سبکها ,به ویژه مدرن و میکس مدیا مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت تعداد جلسات دوره تعداد جلسات در هفته مدت زمان هر جلسه
1,050,000 تومان 8 1 3.00 ساعت
آموزش نقاشی آکریلیک در کرج

زمان بندی کلاس‌های نقاشی آکریلیک در کرج:

ظرفیت زمان روز
دارد 20:00 - 17:00 شنبه
دارد 20:00 - 17:00 دوشنبه
دارد 13:00 - 10:00 سه شنبه
دارد 13:00 - 10:00 چهارشنبه

تذکر: کلاس‌ها طبق جدول زمان بندی بالا، همیشه دایر میباشد و زمان خاصی برای شروع دوره وجود ندارد. چون با تک تک افراد به صورت انفرادی کار میشود، در صورتی که زمان مورد نظر شما، ظرفیت آن پر نباشد، میتوانید درآن زمان ثبت نام کنید.


درباره‌ی دوره آموزش نقاشی آکریلیک در کرج:

رنگ اکریلیک رنگهایی مانند رنگ روغن هستند که از پلیمرهای متیل، اتیل و بوتیل اکریلات و همچنین کوپلیمرها تشکیل شده و حلال آنها آب می باشد. به دلیل آلودگی کم و سریع خشک شدن و نداشتن بو، بسیار پر مصرف می باشند و از آنجایی که نوعی پلاستیک پلیمر است، هنگامی که خشک می‌شود انعطاف، نفوذناپذیری در برابر آب و دوام خود راحفظ می‌کند؛ به طوری که می‌توان لایه‌های بعدی رنگ را بدون تاثیر بر لایه‌های زیرین روی آن اضافه کرد. رنگ اکریلیک نسبت به رنگ‌های سنتی مثل رنگ روغن و آبرنگ جدیدتر است.
کلاس نقاشی آکریلیک در کرج
اين تکنيک با استفاده از قلمو و با رنگ‌هاى اکريليک محلول در آب و غالبا روي بوم نقاشي اجرا مي شود و همانطور که اشاره کرديم اين رنگ ها ازانعطاف‌پذيرى، مقاوت و ماندگاري بسيار زيادى برخوردارند و در زمان کوتاهي خشک مى‌شوند. اين رنگ بواسطه ويژگی هاي خاصي که به آن اشاره کرديم قابليت استفاده بر روي سطوح مختلف اعم از بوم نقاشي، پارچه، انواع مقوا و کاغذ و حتي چوب و شيشه را دارد. اگر رنگ اکریلیک را با مقدار کافی آب رقیق کنید، می‌توانید از آن مانند آبرنگ استفاده کنید. می‌توانید از رنگ با آب کمتر برای ایجاد لایه نیمه شفاف روی سطح خود بهره بگیرید. برخلاف آبرنگ، اکریلیک ماندگاری دائمی‌ دارند. ترکیب رنگ رقیق شده و قلم‌موی خشک می‌تواند به ایجاد بافت‌های متفاوت در یک نقاشی منجر شود.
آموزشگاه نقاشی آکریلیک در کرج
موارد زیادی از مواد اولیه و تکنیک‌­ها برای افزایش تنوع نقاشی­‌های آکریلیک وجود دارد. رنگ آکریلیک رقیق با یکسری تکنیک های خاص برای تولید حالتی شبیه آبرنگ استفاده می‌­شود. همچنین می‌توانید برای ایجاد حالت برجسته‌­ مشابه نقاشی‌­های رنگ روغن، رنگ را به صورت تنها یا با مدیومهای مخصوص، با غلظت زیاد روی بوم بکشید. این تکنیک سبب می شود تا نقاشی شما به مانند نقاشی رنگ و روغن برجسته بنظر برسد. این مدیومها در بازار موجود هستند و به راحتی می توانید در نقاشی با آکریلیک از آن ها استفاده نمایید.
کلاس نقاشی در جهانشهر کرج
آکریلیک از تکنیکهای بسیار متنوعی برخوردار است. بیشترین کاربرد رنگهای آکریلیک در نقاشیهای مدرن و سبکهای جدید مانند میکس مدیا و پتینه کاری می باشد.
آموزشگاه نقاشی در گوهردشت کرج

نمونه هایی از آثار آکریلیک:

نقاشی آکریلیک اثر استاد جمشید حقیقت انصاری:
نقاشی آکریلیک
نقاشی آکریلیک اثر استاد جمشید حقیقت انصاری:
نقاشی آکریلیک
نقاشی آکریلیک اثر هنرجو، الهام واحدی:
نقاشی آکریلیک در کرج
نقاشی آکریلیک اثر هنرجو، سحر آهنگر:
نقاشی آکریلیک
نقاشی آکریلیک اثر هنرجو، سهیلا نعمتی:
کلاس آکریلیک در کرج
آموزشگاه نقاشی سیمرغ برگزار کننده بهترین کلاسهای نقاشی در کرج مفتخر است که با تجربه اندوزی 30 ساله خود زیر نظر استاد جمشید انصاری با سابقه تدریس در دانشگاههای هنر ایران، بهترین آموزش نقاشی با تکنیک آکریلیک در کرج را برگزار می نماید.